Rahmi Berber: Hanımcağız Hanım kardeş

hanımcağızDünyanın çivisi çıkmış. Aynı cümlede hem “elhamdülilah” deyip hem de “bir hanım kardeş, hanımcağızla diyaloğumuz oldu” diyen bir mantık nasıl olabilir? Cinsel ilişkiye girdiği kadına “hanım kardeş” diyen bir adam ya kardeşliğin ne demek olduğunu bilmiyor yada gerçekten kendisinin de çivisi çıkmış. Üstüne bir de “yanlışımız vardır, olmaması gereken bir durum yaşandı” diyor,  sanki uzaylılar geldi, Rahmi Berber’i zorla böyle birşeye sürükledi onun için “biz yaptık” diye suçu 5′e 10′a bölüyor. “Ben yanlış yaptım, böyle birşeyi toplumun önünde olan bir kişi olarak yapmamam gerekirdi, halkımdan, ailemden ve eşimden özür diliyorum” deme erdemini bile gösteremiyor. Bunlar bu toplumdan temizlenmediği müddetçe, çarpıklıklar nereden geliyor diye sormamıza gerek yok.

Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Berber, makamında bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini gösteren güvenlik kamerası kayıtlarının bulunduğu iddiaları üzerine, bir hafta önce istifa etti. İstifanın ardından ortaya çıkan kamera kayıtlarında tesettürlü bir kadınla makamında birlikte olduğu görülen evli ve iki çocuk babası 43 yaşındaki Rahmi Berber, “Tamamen özel bir şey. Çok kısa bir dönem bir hanım kardeş, hanımcağız vardı. Belirli bir diyaloga girdik. Ama daha sonra bitti gitti” dedi; ancak istifa gerekçesinin bu kaset değil, ’yorulması’ olduğunu söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


+ 5 = yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>